Okap Akpo WK-4 Largo ECO 50
Akpo WK-4 Largo ECO 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-4 Largo ECO 50
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-4 Largo Eco 50 Inox | 560 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Largo Eco 50 czarny | 614 zł |
Okap AKPO WK-4 Largo Eco 50 Inox | 560 zł |
Okap kominowy WK-4 Largo Eco 50 cm Akpo | 599 zł |
Okap AKPO WK-4 Largo Eco 50 Inox | 560 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →