Okap Akpo Rustica Nova 60 beżowy
Akpo Rustica Nova 60 beżowy |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo Rustica Nova 60 beżowy
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-4 Rustica Nova 60 Kremowy | 749 zł |
Akpo WK-4 Rustica Nova 60 Ecru | 749 zł |
Okap AKPO WK-4 Rustica Nova 60 Kremowy | 749 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 Rustica Eco 60 | 779 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →