Okap Akpo WK-9 K Glass 60 czarny
Akpo WK-9 K Glass 60 czarny 2021 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-9 K Glass 60 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-9 K glass 60 Czarny/czarne szkło | 440 zł |
Okap AKPO WK-9 K glass 60 Inox/czarne szkło WK-9 K60 SREBRNY | 480 zł |
Akpo WK-9 K glass 60 Czarny | 440 zł |
Okap podszafkowy WK-9 K-Glass 60 cm Akpo | 489 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →