Okap Cata GL 45 X stal nierdzewna (02030305)
Cata GL 45 X stal nierdzewna wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cata 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cata.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cata GL 45 X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CATA Hood GL 45 X /C Built-in, Width 50 cm, 820 m3/h, Stainless steel, Ene | 857 zł |
Okap Cata GL45X | 929 zł |
Okap CATA GL 45 INOX | 934 zł |
Cata Gl 45x/c 50 Cm Conventional Hood Posrebrzany 2030305 | 1 041 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →