Okap Akpo WK-7 Light Glass 50
Akpo WK-7 Light Glass 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 Light Glass 50
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-7 Light Glass 50 Czarny | 400 zł |
Okap AKPO WK-7 Light Glass 50 Czarny | 405 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT GLASS 50 INOX CZARNY (500mm; | 456 zł |
Okap teleskopowy AKPO WK-7 Light Glass 50 | 418 zł |
Okap podszafkowy WK-7 Light Glass 50 cm biały Akpo | 689 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →