Okap Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 stal nierdzewna (PRF0037989B)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 stal nierdzewna |
|
Wbudowany kaptur, którego główną cechą jest wysuwany panel połączony z imponującą wydajnością. Należy do klasy kompaktowej wśród urządzeń Elite14 LUX GRIX, szerokość 60 cm; jednak te różnice w stosunku do innych modeli są ograniczone. Wspomniana wydajność osiąga 650 m3/h przy maksymalnej prędkości, w sumie są 3 regulacje prędkości Spośród trybów pracy zapewniony jest tylko odpływ; W standardzie filtr aluminiowy, istnieje możliwość zamontowania dodatkowego aktywnego. Oświetlenie zapewniają lampy halogenowe.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELITE 14 LUX GRIX/A/60 Srebrnoszary | 399 zł |
Okap ELICA Elite 14 Lux Grix/A/60 (PRF0037989A) Srebrny | 440 zł |
Okap ELICA Elite 14 Lux Grix/A/60 (PRF0037989A) Srebrny PRF0037989A | 440 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60
Ceny na Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 LUX WH/A/60 biały | od 549 zł | 9 oferty | ||
Elica Elite 14 LUX BL/A/60 czarny | od 332 zł | 12 oferty | ||
Elica Elite 14 LUX GRIX/A/60 stal nierdzewna | od 399 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →