Okap Akpo WK-5 Elegant Turbo 50
Akpo WK-5 Elegant Turbo 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-5 Elegant Turbo 50
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Akpo WK-4 Elegant turbo 50 | 472 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo mini WK-5 50 cm Akpo | 399 zł |
Okap AKPO WK-5 Elegant turbo 50 inox - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 387 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 ELEGANT TURBO 50 INOX (500 mm, stal nierdzewna) | 428 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo 50 cm Akpo | 329 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Elegant Turbo 50 Inox | 462 zł |
Akpo WK-5 ELEGANT TURBO 50 INOX | 450 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →