Okap Falmec Ginevra Tile 90/600 (CGTN90.00#OTAW461F)
Zdjęcia 5 |
Falmec Ginevra Tile 90/600 Classicwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Ginevra Tile 90/600
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falmec Ginevra Boston 90 Szary | 2 339 zł |
Okap FALMEC Ginevra Boston 90 Antracytowy | 2 350 zł |
Okap FALMEC Ginevra Boston 90 Antracytowy CGBN90.00#RAAJ461F | 2 350 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →