Okap Falmec Elios 100/800 Angolo stal nierdzewna
Falmec Elios 100/800 Angolo stal nierdzewna Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Elios 100/800 Angolo stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Elios Angolo 100 inox | 4 699 zł |
Okap narożny FALMEC ELIOS ANGOLO 100 Narożny 800 m³/h | 4 699 zł |
Okap FALMEC ELIOS ANGOLO 100 (800m3/h) **5LATGWARANCJI** KODYRABATOWEGŁÓWN | 4 696 zł |
Okap przyścienny FALMEC ELIOS ANGOLO 100 inox | 800 m3/h |5LATGWARANCJI| d | 4 692 zł |
Falmec Okap narożny Elios Angolo 100 800 m³/h stal inox szczotkowana - Spr | 4 692 zł |
FALMEC okap narożny ELIOS ANGOLO 100 800 m3/h *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)- | 4 699 zł |
Falmec Okap narożny Elios Angolo 100 800 m³/h stal inox szczotkowana - Spr | 4 692 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →