Okap Falmec Polar 90/800 (CPON90.E0P1#ZZZI491F)
Falmec Polar 90/800 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Polar 90/800
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny wyspowy FALMEC Polar X 35cm - 800m3/h | 2 899 zł |
Okap FALMEC POLAR 35 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023| p | 5 146 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC POLAR 35 inox | 800 m3/h |5LATGWAR | 5 142 zł |
Falmec Polar 35 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)8777777- Auto | 5 149 zł |
FALMEC okap POLAR 35 800 *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266-82-20 Zapraszamy | 5 149 zł |
Okap kuchenny wyspowy FALMEC Polar 35cm - 800m3/h | 5 149 zł |
Falmec Polar 35 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)8777777- Auto | 5 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →