Okap Falmec Basic Plus 50
Zdjęcia 8 |
Falmec Basic Plus 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Basic Plus 50
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Basic Plus 50 Biały | 520 zł |
Okap FALMEC Basic Plus 50 Biały K117R0112 | 520 zł |
Okap kuchenny podszafkowy FALMEC Basic Plus 50cm czarny 400m3/h | 519 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap do zabudowy FALMEC BASIC PLUS 50 czarny | 400 m3/h | | 512 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →