Okap Falmec Down Draft 90/950
Zdjęcia 3 |
Falmec Down Draft 90/950 Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Down Draft 90/950
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem poddaszowym 950 m3/h | 9 499 zł |
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 wersja filtrująca | 9 849 zł |
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznym 1000 m3/h | 10 699 zł |
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem poddaszowym 1300 m3/h | 11 649 zł |
Okap blatowy FALMEC Down Draft 90 z silnikiem zewnętrznym 1500 m3/h | 11 099 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →