Okap Falmec Polar White 35 Isola biały
Zdjęcia 9 |
Falmec Polar White 35 Isola biały Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Falmec Polar White 35 Isola
Ceny na Falmec Polar White 35 Isola |
---|---|---|---|---|
Falmec Polar White 35 Isola biały | od 5 349 zł | 1 oferta | ||
Falmec Polar Rame 35 Isola ciemnobrązowy | od 4 444 zł | 17 oferty | ||
Falmec Polar Black 35 Isola czarny | od 4 499 zł | 9 oferty | ||
Falmec Polar Gold 35 Isola złoty | od 5 349 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →