Okap Falmec Plane 120/800 Isola stal nierdzewna (CPLI20.E18P2#ZZZI490F)
Falmec Plane 120/800 Isola stal nierdzewna Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Plane 120/800 Isola stal nierdzewna
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Plane Isola 120 inox | 5 649 zł |
Okap FALMEC PLANE ISOLA 120 800 m3/h | 5 641 zł |
Okap FALMEC PLANE ISOLA 120 **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER | 5 646 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC PLANE NRS ISOLA 120 inox | 800 m3/h |5 | 8 292 zł |
FALMEC PLANE ISOLA NRS 120 FALMEC okap SILENCE NRS PLANE ISOLA 120 800 M3/ | 8 299 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →