Okap Falmec Plane 90/800 Isola
Zdjęcia 20 |
Falmec Plane 90/800 Isola Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Plane 90/800 Isola
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC PLANE NRS ISOLA 90 800 m3/h | 8 099 zł |
Okap FALMEC PLANE GREEN.TECH ISOLA 90 INOX (800m3/h) **5LATGWARANCJI** jes | 6 546 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC PLANE ISOLA 90 inox | 800 m3/h |5LATGW | 5 442 zł |
FALMEC PLANE ISOLA 90 FALMEC okap PLANE ISOLA 90 800 m3/h | 5 449 zł |
Falmec Plane Isola 90 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)8777777 | 5 449 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →