Okap Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 biały (110.0456.265)
Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 biały wydajny biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Okap wyspowy T-LIGHT ISLA 100cm biały matowy wykończenie F-110.0456. | 6 039 zł |
Okap wyspowy FABER T-Light Isola WH Matt 100 | 7 089 zł |
Faber Okap T-LIGHT ISOLA WH MATT 100 F-110.0456.265 - Użyj kodu BW5 a uzys | 8 939 zł |
Okap FABER T-LIGHT ISOLA EVO WH MATT 100 110.0456.265* - UŻYJ KOD Płać mni | 7 151 zł |
Faber Okap T-LIGHT ISOLA WH MATT 100 F-110.0456.265 - Użyj kodu BW5 a uzys | 8 939 zł |
Modyfikacje Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100
Ceny na Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 |
---|---|---|---|---|
Faber T-Light Isola EV8P WH Matt A100 biały | od 6 039 zł | 6 oferty | ||
Faber T-Light Isola EV8P X A100 stal nierdzewna | od 5 650 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →