Okap Faber Glam-Light EV8P WH/T A80 biały (110.0456.143)
Zdjęcia 3 |
Faber Glam-Light EV8P WH/T A80 biały wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Glam-Light EV8P WH/T A80 biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber 1100456142 Okap kuchenny Glam-Light Kolor Ciepły Szary 110.0456.142 | 2 684 zł |
Okap przyścienny FABER Glam Light Zero Drip Plus Dusty | 5 739 zł |
Okap kominowy FABER Glam-Light DG/LG EVO 80 | 3 745 zł |
FABER 110.0456.119 Okap FABER GLAM-LIGHT DG/LG 110.0456.119 | 4 709 zł |
Faber Okap GLAM-LIGHT DG/LG EVO 80 F-110.0456.119 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 4 709 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →