Okap Faber V-Air KL 80 czarny (330.0615.685)
Faber V-Air KL 80 czarny |
|
Tryb wentylacji. Kontrola Wi-Fi.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber V-Air KL 80 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FABER V-AIR KL | 4 999 zł |
Faber Okap V-AIR KL 80 BK/Brass F-330.0615.685 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz | 5 349 zł |
Okap FABER V-AIR KL 80 330.0615.685 Płać mniej za zakupy u nas - (22)266-8 | 4 279 zł |
Faber Okap V-AIR KL 80 BK/Brass F-330.0615.685 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz | 5 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →