Okap Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 czarny (335.0572.104)
Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 czarny 2020 rok biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Cylindra Isola Evo Plus Czarny | 4 199 zł |
Okap wyspowy FABER CYLINDRA ISOLA EVO PLUS BK MATT 37 | 4 199 zł |
Okap wyspowy FABER Cylindra Isola Evo Plus BK MATT 37 | 4 849 zł |
Faber Cylindra Isola Evo Plus Czarny | 4 199 zł |
Faber Okap CYLINDRA ISOLA EVO+ BK MATT 37 F-335.0572.104 - Użyj kodu BW5 a | 3 999 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37
Ceny na Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 |
---|---|---|---|---|
Faber Cylindra Isola EVO Plus WH Gloss A37 biały | od 3 999 zł | 2 oferty | ||
Faber Cylindra Isola EVO Plus BK Matt A37 czarny | od 3 999 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →