Okap Faber Chloe EV8P CI A70 czarny (110.0456.175)
Zdjęcia 3 |
Faber Chloe EV8P CI A70 czarny wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Chloe EV8P CI A70 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kominowy FABER Chloe Evo+ Cast Iron 70 | 6 899 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Cast Iron 70 F-110.0456.175 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 6 299 zł |
Okap przyścienny FABER CHLOE EVO+ CI 70 110.0456.175 tel. 697 256 410 - za | 7 299 zł |
FABER Okap przyścienny CHLOE EVO+ CI 70 żeliwny F-110.0456.175 * Płać mnie | 7 039 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Cast Iron 70 F-110.0456.175 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 6 299 zł |
Okap przyścienny Faber CHLOE EVO+ CI 110.0456.175 | 6 898 zł |
Modyfikacje Faber Chloe EV8P CI A70
Ceny na Faber Chloe EV8P CI A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OB A70 brązowy | od 4 948 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OC A70 ciemnobrązowy | od 6 599 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P CI A70 czarny | od 6 299 zł | 7 oferty | ||
Faber Chloe EV8P DG Matt A70 grafit | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OM A70 szary | od 4 948 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →