Okap Faber Fabula Plus 90 BK czarny (110.0255.505)
Faber Fabula Plus 90 BK czarny wydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Fabula Plus 90 BK czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Obrus FABULA PLUS EV8 BK 60-3400582936 Inox/czarny F-340.0582.936 | 5 565 zł |
Okap blatowy FABER FABULA BK 90 RB bez silnika | 9 939 zł |
Okap blatowy FABULA BK 90 RB FABER | 9 919 zł |
Faber Okap FABULA EVO+ BK 60 F-340.0582.936 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 r | 6 999 zł |
Okap FABER zabudowany pod blatem kuchennym FABULA PLUS EV8+ BK 90 340.0492 | 10 319 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Faber Fabula Plus 90 BK
Ceny na Faber Fabula Plus 90 BK |
---|---|---|---|---|
Faber Fabula Plus 90 WH biały | od 7 699 zł | 4 oferty | ||
Faber Fabula Plus 90 BK czarny | od 5 565 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →