Okap Faber T-Shelf EV8 BK Matt A180 czarny
Zdjęcia 3 |
Faber T-Shelf EV8 BK Matt A180 czarny 2021 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber T-Shelf EV8 BK Matt A180 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wyspowy FABER T-Shelf Ev8 Bk Matt | 11 989 zł |
Faber Okap T-SHELF EV8 BK MATT 180 F-325.0606.131 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 10 799 zł |
FABER Okap wyspowy 180x52cm T-SHELF EV8 BK MATT 180 czarny mat F-325.0606. | 11 988 zł |
Faber Okap T-SHELF EV8 BK MATT 180 F-325.0606.131 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 10 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →