Okap Faber Veil WH A90 biały (110.0324.953)
Zdjęcia 4 |
Faber Veil WH A90 biały |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Veil WH A90 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny FABER VEIL CEMENT biały 90 (poekspozycyjny) | 5 411 zł |
Faber Okap VEIL BK 90 F-110.0324.954 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! | 4 799 zł |
Okap FABER Veil BK 90 Czarny matowy | Bezpłatny transport | 5 000 zł |
Okap przyścienny FABER VEIL BK 90 110.0324.954 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 6 179 zł |
Faber Okap VEIL WH 90 F-110.0324.953 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! | 4 799 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →