Okap Faber VRT BK A90 2LS czarny
Faber VRT BK A90 2LS czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber VRT BK A90 2LS czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber VRT BK 90 2LS Czarny | 856 zł |
Okap FABER VRT BK 90 2LS | 1 649 zł |
Okap kominowy FABER VRT BK 90 2LS | 1 649 zł |
Faber VRT BK 90 2LS Czarny | 899 zł |
Faber Okap VRT BK 90 2LS F-330.0567.492 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy bezp | 1 399 zł |
Okap FABER VRT BK 90 2LS 330.0567.492* Płać mniej za zakupy u nas - (22)26 | 1 119 zł |
Faber Okap VRT BK 90 2LS F-330.0567.492 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy bezp | 1 399 zł |
Modyfikacje Faber VRT BK A90 2LS
Ceny na Faber VRT BK A90 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber VRT WH A90 2LS biały | od 699 zł | 2 oferty | ||
Faber VRT BK A90 2LS czarny | od 856 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →