Okap Teka DVN 74030 BK czarny (112950006)
Zdjęcia 7 |
Teka DVN 74030 BK czarny 2022 rokEasy biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DVN 74030 BK czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Okap TEKA DVN 74030 BK Czarne szkło | 999 zł |
Okap TEKA DVN 74030 BK Czarne szkło | 999 zł |
Okap TEKA DVN 74030 BK | 1 199 zł |
TEKA(S)Okap DVN 74030 BK 112950006 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indyw | 1 009 zł |
TEKA(S)Okap DVN 74030 BK 112950006 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indyw | 1 009 zł |
Modyfikacje Teka DVN 74030 BK
Ceny na Teka DVN 74030 BK |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 74030 WH biały | od 1 299 zł | 8 oferty | ||
Teka DVN 74030 BK czarny | od 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →