Okap Faber BI 70 SS 2LS stal nierdzewna
Faber BI 70 SS 2LS stal nierdzewna 2022 rok - stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber BI 70 SS 2LS stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FABER BI SS 2LS 70 Stal nierdzewna | 839 zł |
Okap wkład FABER BI 70 SS 2LS | 1 199 zł |
FABER Okap podszafkowy BI 70 SS 2LS stal F-305.0588.063 * Płać mniej za za | 839 zł |
Modyfikacje Faber BI 70 SS 2LS
Ceny na Faber BI 70 SS 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber BI 70 BK 2LS | od 650 zł | 3 oferty | ||
Faber BI 70 SS 2LS stal nierdzewna | od 839 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →