Okap Faber In-Light EV8P X A52 stal nierdzewna (110.0456.213)
Zdjęcia 3 |
Faber In-Light EV8P X A52 stal nierdzewna wydajny biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber In-Light EV8P X A52 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wkład FABER In-Light EV8+ X KL 52 | 5 029 zł |
Faber Okap IN-LIGHT EVO+ INOX 52 KL F-110.0456.213 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 3 649 zł |
Okap podszafkowy FABER IN-LIGHT EV8+52 110.0456.213 tel. 697 256 410 - zad | 3 999 zł |
Okap FABER IN-LIGHT EV8+ X52 KL 110.0456.213* - UŻYJ KOD Płać mniej za zak | 4 031 zł |
Faber Okap IN-LIGHT EVO+ INOX 52 KL F-110.0456.213 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 3 649 zł |
Okap Faber IN-LIGHT EV8+ X 52 110.0456.213 | 3 917 zł |
Modyfikacje Faber In-Light EV8P X A52
Ceny na Faber In-Light EV8P X A52 |
---|---|---|---|---|
Faber In-Light EV8P WH Matt A52 biały | od 3 899 zł | 4 oferty | ||
Faber In-Light EV8P X A52 stal nierdzewna | od 3 649 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →