Okap Akpo WK-4 Nero 50
Akpo WK-4 Nero 50 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-4 Nero 50
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-4 NERO 50 Czarny | 349 zł |
Akpo WK-4 Nero 50 Biały | 349 zł |
Okap AKPO WK-4 NERO 50 Czarny WK-4 NERO 50 CM.CZARNY T300 | 349 zł |
Okap Akpo WK-4 Nero Eco 50 | 403 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →