Okap Akpo Juno Eco 60
Zdjęcia 3 |
Akpo Juno Eco 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo Juno Eco 60
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-4 Juno Biały | 431 zł |
Okap Akpo WK-4 Juno Eco 60 | 410 zł |
Okap AKPO WK-4 Juno Biały WK-4 JUNO 60 CM.BIAŁY ECO T300 | 360 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 JUNO E | 413 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →