Okap Faber Lithos EG6 BK LED A45 czarny (335.0533.563)
Faber Lithos EG6 BK LED A45 czarny wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Lithos EG6 BK LED A45 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber - Okap ścienny LITHOS matowe wykończenie 45 cm F-335.0533.563 | 2 220 zł |
Faber Okap LITHOS EG6 BK 45 F-335.0533.563 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 ra | 2 399 zł |
Faber Okap LITHOS EG6 BK 45 F-335.0533.563 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 ra | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →