Okap Faber Glam Fit WH 50 biały (330.0528.301)
Faber Glam Fit WH 50 biały wydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Glam Fit WH 50 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny FABER GLAM-FIT WH 55 | 4 409 zł |
Okap kominowy FABER Glam Fit 55 WH | 4 399 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 WH F-330.0528.301 od ręki !!! Wysyłka 24h! -(22)877 | 4 409 zł |
Okap ścienny FABER GLAM-FIT 55 WH 330.0528.301 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 4 399 zł |
FABER Okap przyścienny GLAM-FIT WH 55 biały/białe szkło F-330.0528.301 * P | 3 527 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 WH F-330.0528.301 od ręki !!! Wysyłka 24h! -(22)877 | 4 409 zł |
Modyfikacje Faber Glam Fit WH 50
Ceny na Faber Glam Fit WH 50 |
---|---|---|---|---|
Faber Glam Fit WH 50 biały | od 3 527 zł | 7 oferty | ||
Faber Glam Fit BK 50 czarny | od 2 468 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →