Okap Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 stal nierdzewna (PRF0037987A)
Zdjęcia 6 |
Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 stal nierdzewna |
|
Wbudowany kaptur, którego główną cechą jest wysuwany panel połączony z imponującą wydajnością. Najmniejsze urządzenie z linii Elite14 LUX GRIX o szerokości zaledwie 50 cm; jednak te różnice w stosunku do starszych modeli są ograniczone. Wspomniana wydajność osiąga 650 m3/h przy maksymalnej prędkości, w sumie są 3 regulacje prędkości Spośród trybów pracy zapewniony jest tylko odpływ; W standardzie filtr aluminiowy, istnieje możliwość zamontowania dodatkowego aktywnego. Oświetlenie zapewniają lampy halogenowe.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50 Inox | 349 zł |
Elica Okap teleskopowy Elite 14 LUX GRIX/A/50 HZELIOT14LUXA50 | 446 zł |
Komfort Okap Teleskopowy Elica Elite 14 Lux Ix/A/50 Inox | 428 zł |
Okap ELICA Elite 14 Lux Grix A 50 Srebrny | 333 zł |
Elica Okap teleskopowy Elite 14 LUX GRIX/A/50 123596 | 334 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Elica Elite14 LUX GRIX/A/50
Ceny na Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite 14 LUX WH/A/50 biały | od 389 zł | 4 oferty | ||
Elica Elite 14 LUX BL/A/50 czarny | od 362 zł | 9 oferty | ||
Elica Elite14 LUX GRIX/A/50 stal nierdzewna | od 332 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →