Okap Elica Ciak 2.0 S GR/A/60 stal nierdzewna (PRF0181902)
Elica Ciak 2.0 S GR/A/60 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Ciak 2.0 S GR/A/60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA CIAK 2.0 S GR/A/60 | 1 199 zł |
Okap wkład Elica Ciak 2.0 S GR/A/60 | 1 149 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap teleskopowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/60 stal nierdzew | 1 199 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/60 stal nierdze | 1 199 zł |
Okap szafkowy (wkład) ELICA CIAK 2.0 S GR/A/60 PRF0181902 - Użyj kodu EL10 | 1 199 zł |
Okap szafkowy (wkład) ELICA CIAK 2.0 S GR/A/60 PRF0181902 - Użyj kodu EL10 | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →