Okap Elica LOL BL/A 60 czarny (PRF0097782)
Elica LOL BL/A 60 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica LOL BL/A 60 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA LOL BL/A/60 | 2 099 zł |
Okap przyścienny ELICA LOL BL/A/60 czarny (PRF0097782A) KODRABATOWYELI12=1 | 2 099 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA LOL BL/A/60 czarny (PRF0097782A | 2 099 zł |
Okap ELICA LOL BL/A/60 PRF0097782A - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancja | 2 099 zł |
Okap ELICA LOL BL/A/60 MOON EDITION | 2 099 zł |
Modyfikacje Elica LOL BL/A 60
Ceny na Elica LOL BL/A 60 |
---|---|---|---|---|
Elica LOL WH/A/60 biały | od 2 099 zł | 1 oferta | ||
Elica LOL BL/A 60 czarny | od 2 099 zł | 6 oferty | ||
Elica LOL IX/A/60 stal nierdzewna | od 2 099 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →