Okap Elica Tube Pro IX/A/43 stal nierdzewna (PRF0080075)
Elica Tube Pro IX/A/43 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Tube Pro IX/A/43 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA TUBE PRO IX/A/43 Inox | 2 199 zł |
Okap ELICA Tube Pro IX/A/43 Srebrny | 2 199 zł |
Okap ELICA Tube Pro IX/A/43 Srebrny PRF0080075B | 2 199 zł |
Okap Elica Tube Pro IX/A/43 | 2 999 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Elica Tube Pro IX/A/43
Ceny na Elica Tube Pro IX/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube Pro WH/A/43 biały | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
Elica Tube Pro BL/A/43 czarny | od 2 999 zł | 2 oferty | ||
Elica Tube Pro IX/A/43 stal nierdzewna | od 2 199 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →