Okap Elica LIXA BL/A/60 czarny
Zdjęcia 14 |
Elica LIXA BL/A/60 czarny wydajny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica LIXA BL/A/60 czarny
Wszystkie ceny 7 →ELICA Okap ELICA LIXA BL/A/60 Czarne szkło | 699 zł |
Komfort Okap Przyścienny Elica Lixa Bl/A/60 Szkło Czarne | 684 zł |
Okap ELICA Lixa BL/A/60 Czarne szkło | 699 zł |
Elica Lixa BL/A/60 Czarny | 699 zł |
Elica Lixa BL/A/60 Czarny | 699 zł |
Włoski okap Elica LIXA BL/A/60 idealnie sprawdzi się w przestronnych kuchniach wyposażonych w klasyczną czarną płytę grzejną.
Sztuczka projektowa o zaokrąglonym kształcie
W porównaniu do standardowych okapów ściennych o pochylonej konstrukcji , model ten wyróżnia się zaokrąglonym panelem przednim, co nadaje mu niepowtarzalny i nowoczesny wygląd. Dwa wbudowane podświetlenia LED w dolnej krawędzi urządzenia mogą stanowić alternatywę dla głównego oświetlenia w kuchni, szczególnie wygodne podczas oglądania telewizji.
Mocny silnik
Elica LIXA BL/A/60 wyposażona jest w mocny silnik o wydajności do 900 m³/h, który zapewnia skuteczne usuwanie spalenizny, sadzy, pary i nieprzyjemnych zapachów. Okap działa w dwóch trybach: wywiew powietrza kanałem wentylacyjnym lub recyrkulacja, w której powracające powietrze jest wstępnie oczyszczane przez filtr węglowy (dostępny w opcji).
Podświetlane przyciski dotykowe
Sterowanie kapturkiem odbywa się za pomocą podświetlanych przycisków dotykowych, co nadaje urządzeniu nowoczesny wygląd. Użytkownik ma do dyspozycji trzy prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do większości zadań kulinarnych. Dodatkowym udogodnieniem jest wyjmowany, zmywalny filtr aluminiowy, który ułatwia serwisowanie urządzenia.