Okap Elica Haiku BL/A/120 czarny (PRF0146266)
Elica Haiku BL/A/120 czarny wydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Haiku BL/A/120 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA HAIKU BL/A/120 | 8 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/120 czarne szkło (PRF | 8 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA HAIKU BL/A/120 | 8 999 zł |
ELICA Okap HAIKU BL/A/120 PRF0146266 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwaranc | 8 999 zł |
Okap Elica HAIKU BL/A/120 PRF0146266 wyciąg | 8 999 zł |
Modyfikacje Elica Haiku BL/A/120
Ceny na Elica Haiku BL/A/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Haiku WH/A/120 biały | od 8 999 zł | 1 oferta | ||
Elica Haiku BL/A/120 czarny | od 8 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →