Okap Elica Lane B BL MAT/A/52 czarny
Zdjęcia 12 |
Elica Lane B BL MAT/A/52 czarny 2022 rokwydajny czarny stal nierdzewna |
|
Produktywny, w pełni zabudowany okap kuchenny z odsysaniem obwodowym, niezawodnym sterowaniem za pomocą przycisku i oświetleniem LED. Montowany w dolnej części szafki bezpośrednio nad płytą kuchenną. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do obsługi małych pomieszczeń (do 15 m²). Szerokość tego modelu wynosi 51,4 cm, co pozwala na pokrycie najpopularniejszych rozmiarów płyt kuchennych (50 lub 60 cm).
Korpus okapu Elica Lane B BL MAT/A/52 wykonany jest z wysokiej jakości stali emaliowanej, którą można łatwo oczyścić z zabrudzeń przy pomocy chemii gospodarczej oraz wytrzymałego szkła. Intuicyjne przyciski sterujące nie tylko umożliwiają wybór jednego z trzech trybów wydajności. Do obsługi jednego lub dwóch aktywnych palników wystarczy minimalna i najmniej hałaśliwa pierwsza prędkość, która nie zakłóca rozmowy i pozwala usłyszeć dźwięk telewizora. Maksymalna wydajność w trybie intensywnym (395 m³/h przy 61 dB) pomoże szybko przewietrzyć kuchnię. Oprócz odprowadzania powietrza na zewnątrz pomieszczenia, tryb recyrkulacji powietrza utrzymywany jest poprzez wymienny filtr węglowy (do nabycia osobno).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Kup Elica Lane B BL MAT/A/52 czarny
Wszystkie ceny 12 →Elica Okap LANE B BL MAT/A/52 HZELIOZLANBMA52 | 1 299 zł |
Elica Okap LANE B BL MAT/A/52 84460 | 1 299 zł |
Okap Elica Okap LANE B BL MAT/A/52 | 996 zł |
Elica Okap LANE B BL MAT/A/52 84460 | 1 299 zł |
Okap ELICA Lane B BL MAT/A/52 | 999 zł |
Modyfikacje Elica Lane B BL MAT/A/52
Ceny na Elica Lane B BL MAT/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane B BL MAT/A/52 czarny | od 996 zł | 12 oferty | ||
Elica Lane B IX/A/52 stal nierdzewna | od 1 099 zł | 2 oferty |