Okap Falmec Lumina NRS 120/800
Zdjęcia 3 |
Falmec Lumina NRS 120/800 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Lumina NRS 120/800
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Lumina NRS 120 biały | 7 899 zł |
Okap FALMEC Lumina NRS 120 stalowy 800 m3/h | 7 899 zł |
Okap przyścienny FALMEC LUMINA NRS 120 czarny | 800 m3/h |5LATGWARANCJI| R | 7 892 zł |
Falmec Lumina NRS 120 inox 800 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! (22)87 | 7 892 zł |
FALMEC okap LUMINA NRS 120 biały 800 m3/h *Kupuj TANIEJ u nas* - (22)-266- | 7 870 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →