Витяжка Falmec Lumina NRS 90/800 Isola
Фото 5 |
Falmec Lumina NRS 90/800 Isola |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Lumina NRS 90/800 Isola
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Falmec Lumina NRS Isola 90 biały | 9 199 zł |
Okap FALMEC Lumina NRS Isola 90 stalowy 800 m3/h | 9 199 zł |
Okap FALMEC LUMINA NRS ISOLA 90 stalowy **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPR | 9 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC LUMINA NRS ISOLA 90 inox | 800 m3/h |5 | 9 192 zł |
FALMEC LUMINA NRS ISOLA 90 STAL FALMEC okap SILENCE NRS LUMINA ISOLA 90 ST | 9 199 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →