Okap Elica Missy PB IX/A/90 stal nierdzewna
Elica Missy PB IX/A/90 stal nierdzewna 2021 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Missy PB IX/A/90 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA MISSY PB IX/A/90 Srebrny | 429 zł |
Okap ELICA Missy PB IX/A/90 Inox | 429 zł |
Okap ELICA Missy PB IX/A/90 Inox PRF0091763B | 429 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →