Okap Elica Lever IX/A/56 stal nierdzewna
Elica Lever IX/A/56 stal nierdzewna 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lever IX/A/56 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA Lever IX/A/56 | 1 949 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/56 stal nierdzewna + | 1 949 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA LEVER IX/A/56 s | 1 949 zł |
Okap ELICA LEVER IX/A/56 PRF0160153 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 1 949 zł |
Okap ELICA LEVER IX/A/56 PRF0160153 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwarancj | 1 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →