Okap Elica Lane WH/A/72 biały (PRF0157394)
Zdjęcia 3 |
Elica Lane WH/A/72 biały |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lane WH/A/72 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELICA Okap ELICA Lane WH/A/72 Biały | 1 619 zł |
Okap Elica Lane WH/A/72 | 1 298 zł |
Okap ELICA Lane WH/A/72 | 1 279 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 72cm ELICA Lane WH/A/72 biały | 1 299 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA LANE WH/A/72 bi | 1 599 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Elica Lane WH/A/72
Ceny na Elica Lane WH/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/72 biały | od 1 279 zł | 8 oferty | ||
Elica Lane BL/A/72 czarny | od 1 255 zł | 14 oferty | ||
Elica Lane IX/A/72 stal nierdzewna | od 1 039 zł | 10 oferty | ||
Elica Lane GR/A/72 szary | od 1 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →