Okap Elica Ciak 2.0 S GR/A/90 stal nierdzewna (PRF0181903)
Elica Ciak 2.0 S GR/A/90 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Ciak 2.0 S GR/A/90 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA CIAK 2.0 S GR/A/90 | 1 299 zł |
Okap teleskopowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/90 stal nierdzewna + szkło (PRF0181 | 1 299 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap teleskopowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/90 stal nierdze | 1 299 zł |
Okap szafkowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/90 PRF0181903 - Użyj kodu EL10 - 10 ra | 1 299 zł |
ELICA Okap CIAK 2.0 S GR/A/90 stal, szkło PRF0181903 * - Z KODem EL10 - RA | 1 299 zł |
Okap szafkowy ELICA CIAK 2.0 S GR/A/90 PRF0181903 - Użyj kodu EL10 - 10 ra | 1 299 zł |
Okap Elica CIAK 2.0 S GR/A/90 PRF0181903 inox wyciąg | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →