Okap Elica Lane Sensor IX/A/52 stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Elica Lane Sensor IX/A/52 stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lane Sensor IX/A/52 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap ELICA Lane Sensor IX/A/52 | 1 899 zł |
Okap kuchenny podszafkowy 52cm ELICA Lane Sensor IX/A/52 stal nierdzewna | 1 646 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR IX/A/52 stal nierdze | 1 899 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap do zabudowy ELICA LANE SENSOR IX/A/52 stal nierdz | 1 899 zł |
Okap szafkowy ELICA Lane Sensor IX/A/52 PRF0188199 - Użyj kodu EL10 - 10 r | 1 899 zł |
Okap szafkowy ELICA Lane Sensor IX/A/52 PRF0188199 - Użyj kodu EL10 - 10 r | 1 899 zł |
Modyfikacje Elica Lane Sensor IX/A/52
Ceny na Elica Lane Sensor IX/A/52 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane Sensor BL MAT/A/52 czarny | od 1 899 zł | 9 oferty | ||
Elica Lane Sensor IX/A/52 stal nierdzewna | od 1 646 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →