Okap Elica Tube PRO Island WH/A/43 biały
Zdjęcia 3 |
Elica Tube PRO Island WH/A/43 biały wydajny biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Tube PRO Island WH/A/43 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica Elica TUBE PRO ISLAND WH MAT/A/43 (EL313) - 11916626 | 3 756 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA TUBE PRO ISLAND WH MAT/A/43 biały ma | 3 799 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA TUBE PRO ISLAND WH | 3 799 zł |
Okap tubowy cylindryczny ELICA Tube Pro Island WH MAT/A/43 PRF0090718B - U | 3 799 zł |
Okap Elica TUBE PRO ISLAND WH MAT/A/43 biały PRF0090718B wyciąg | 3 419 zł |
Modyfikacje Elica Tube PRO Island WH/A/43
Ceny na Elica Tube PRO Island WH/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube PRO Island WH/A/43 biały | od 3 419 zł | 6 oferty | ||
Elica Tube PRO Island IX/A/43 stal nierdzewna | od 2 549 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →