Okap Elica Tube Pro WH/A/43 biały
Elica Tube Pro WH/A/43 biały |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Tube Pro WH/A/43 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica Tube Pro WH MAT/A/43 | 2 999 zł |
Okap przyścienny ELICA TUBE PRO WH MAT/A/43 biały matowy (PRF0090720B) KOD | 2 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA TUBE PRO WH MAT | 2 999 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny ELICA Tube Pro WH MAT/A/43 PRF0090720 | 2 999 zł |
ELICA Okap TUBE PRO WH MAT/A/43 biały mat PRF0090720B * - Z KODem EL10 - R | 2 999 zł |
Okap przyścienny tubowy cylindryczny ELICA Tube Pro WH MAT/A/43 PRF0090720 | 2 999 zł |
Modyfikacje Elica Tube Pro WH/A/43
Ceny na Elica Tube Pro WH/A/43 |
---|---|---|---|---|
Elica Tube Pro WH/A/43 biały | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
Elica Tube Pro BL/A/43 czarny | od 2 999 zł | 2 oferty | ||
Elica Tube Pro IX/A/43 stal nierdzewna | od 2 199 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →