Okap Elica Coraline WH/A/90 T.Grezzo biały (PRF0041832A)
Zdjęcia 9 |
Elica Coraline WH/A/90 T.Grezzo biały wydajny |
|
Okap pochodzi z serii modeli designerskich: ma stosunkowo niskie wskaźniki wydajności dla tradycyjnych urządzeń - do 650 m3/h - ale jest wykonany w oryginalnym wiejskim stylu i jest wyposażony w ozdobny panel na tulipanowca. Może pracować zarówno do drenażu, jak i do recyrkulacji; zestaw filtrów wyróżnia się łapaczem tłuszczu z aluminium, istnieje również możliwość zamontowania filtra aktywnego. Oświetlenie oparte jest na lampach halogenowych i sterowane jest suwakiem. Dostępny tylko w kolorze białym.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Coraline WH/A/90 T.Grezzo biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
**WYSYŁKA 24/48H** Okap przyścienny ELICA CORALINE WH/A/90 T.GREZZO biały | 2 699 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA CORALINE WH/A/9 | 2 699 zł |
Okap naścienny ELICA Coraline WH/A/90 T.Grezzo PRF0041832B - Użyj kodu EL1 | 2 699 zł |
Okap Elica CORALINE WH/A/90 T.GREZZO PRF0041832B przyścienny | 2 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →