Okap Elica Haiku Island BL/A/32 czarny
Elica Haiku Island BL/A/32 czarny 2020 rokwydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Haiku Island BL/A/32 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Elica HAIKU ISLAND BL/A/32 Czarne szkło 32cm | 7 399 zł |
Okap ELICA HAIKU ISLAND BL/A/32 | 7 399 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA HAIKU ISLAND BL/A/32 czarne szkło (P | 7 399 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA HAIKU ISLAND BL/A/3 | 7 399 zł |
Okap Elica Haiku Island BL/A/32 PRF0146285 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 7 399 zł |
Okap Elica Haiku Island BL/A/32 PRF0146285 - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! G | 7 399 zł |
Modyfikacje Elica Haiku Island BL/A/32
Ceny na Elica Haiku Island BL/A/32 |
---|---|---|---|---|
Elica Haiku Island WH/A/32 biały | od 7 399 zł | 7 oferty | ||
Elica Haiku Island BL/A/32 czarny | od 7 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →