Okap Whirlpool AKR 558/3 IX stal nierdzewna
Whirlpool AKR 558/3 IX stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AKR 558/3 IX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Okap WHIRLPOOL AKR558/3 IX Inox | 679 zł |
Whirlpool Okap AKR558/3IX HZWHROK5583IX00 | 702 zł |
Okap kominowy WHIRLPOOL AKR 558/3 IX | 669 zł |
Kominowy Whirlpool AKR5583IX AGDZ-OKAP-WHI-023 | 699 zł |
Okap WHIRLPOOL AKR 558/3 IX Inox | 679 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →